Stavební firma Zedma s.r.o.

Stavební a zednické práce - Zedmal

Zjistěte více

Chystáte se stavět? Plánujete rekonstrukci bytu nebo domu?

Výstavba domu nebo rekonstrukce je komplexní proces, který přináší řadu možných problémů. Výběr špatného materiálu, nepřesné vyměřování, špatné plánování a následné napravování chyb vám zpravidla navýší celkový rozpočet.

Svým zákazníkům garantujeme otevřený a individuální přístup. Díky vzájemným osobním i telefonickým konzultacím budete mít po celou dobu stavby kontrolu nad jejím průběhem. Záruky poskytujeme v souladu se smlouvou o dílo.

Jsme schopni zajistit kompletní dodávku stavby. Máme dlouholeté zkušenosti s výstavbou, rekonstrukcemi bytů a domů, montáží sádrokartonů a protipožárních konstrukcí.

Zakázky realizujeme převážně v Ústí nad Labem a Severočeském kraji.

Proč se rozhodnout pro naší stavební firmu


Jsme sponzorem volejbalového oddílu SKP Sever Ústí nad Labem

SKP Ústí nad Labem

  • Spolehlivost a kvalita
  • Odbornost
  • Rychlost - nikdy neupřednostňujeme rychlost před kvalitou
  • Otevřený přístup
  • Komplexnost služeb - jsme schopni zajistit kompletní dodávku stavby
  • Hladký průběh výstavby

Naše služby


Stavební
činnost

Kompletní nabídka služeb, která usnadní realizaci Vašeho bydlení. Naše zkušenosti zúročíme při výstavbě rodinného domu od základové desky až po úpravy v interiéru. Převedeme Vaše představy o novém domě do reality.

Rekonstrukce domů a bytů

Pomůžeme s kompletní i částečnou rekonstrukcí rodinného domu, bytu či rekonstrukcí koupelny. Zrekonstruujeme Váš rodinný dům od sklepa, až po podkroví. Máme zkušenosti se zakázkami malého i většího rozsahu.

Montáž sádrokartónů

Sádrokartonové příčky, předsazené stěny, půdní vestavby, montáž kazetových podhledů atd. Možností uplatnění sádrokartonu je mnoho. Například z dosud nevyužívané půdy vytvoříme, díky sádrokartonu, velmi útulný obytný prostor.

Protipožární konstrukce

Systémy předsazených stěn a příček, šachtových stěn a podhledů s požární odolností. Ocení každý, kdo klade důraz na požární bezpečnost staveb. Protipožární nátěry, ucpávky a zazdívky (PROMAT, HILTI, Intumex).

Krystalická hydroizolace

Ochranný izolační systém na bázi krystalizace pro zvýšení vodonepropustnosti betonů a malt . Vodotěsný systém, který zamezuje prosakování, vnikání, či vyvěrání vody do/z betonových konstrukcí či jiných betonových podkladů. Tzv. formované, nerozpustné krystaly efektivně zablokují průchod vody skrz kapiláry a póry a zajistí tak stálou nepropustnou vrstvu, která umožní podstatně delší životnost konstrukce.

Stavby se vším všudy

Naše práce


Reference - sádrokarton

Sádrokarton

Reference - koupelny

Koupelny

Nemůžete odolat?

Kontaktovat Prohlédnout reference